Type to search

Niszczarka HSM Securio c18 – zalety

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości sprzętu biurowego to z pewnością zainteresuje Cię niszczarka HSM Securio c18. To niszczarka dokumentów, która doskonale sprawdza się na co dzień w pracy biurowej oraz w domu, w tym w modelu pracy zdalnej. Jeżeli tylko na co dzień pracujesz z dokumentami, to warto mieć pod ręką tego rodzaju urządzenie. Wpływa ono znacząco na zwiększenie efektywności codziennej pracy oraz pomaga w dbaniu o porządek na biurku. Dzięki temu Wasze biuro będzie bardziej estetyczne i funkcjonalne. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym przedstawimy kilka dostępnych wariantów niszczarki HSM Securio c18.

HSM Securio c18 – ogólna specyfika

Wszystkie modele niszczarki HSM Securio c18 cechują się przede wszystkim wysoką wydajnością pracy oraz funkcjonalnością. Na co dzień niszczarka ta jest kompaktowa, dzięki czemu bez trudu znajdziecie dla niej miejsce również w ograniczonych przestrzennie biurach. Model ten gwarantuje cichą pracę, dlatego nie wpływa na dekoncentrację w sytuacji, gdy w biurze pracuje więcej niż jedna osoba. Niszczarka HSM Securio c18 wyposażona jest w stalowe i dodatkowo hartowane ostrza tnące oraz dodatkową osłonę bezpieczeństwa. Ta ostatnia posiada czujnik nacisku, dzięki czemu spełnia wszelkie wymogi BHP. Stalowe ostrza przystosowane są do niszczenia dokumentów, zszywek, spinaczy i kart plastikowych, co jest dodatkowym atutem tego kompaktowego urządzenia. Z powodzeniem sprawdzi się ono w instytucjach finansowych oraz w miejscach, gdzie na co dzień drukuje się sporą liczbę dokumentów, a następnie je się utylizuje (oferty, dokumenty z wrażliwymi danymi). W ramach linii produktów HSM Securio c18 klienci mogą wybierać spośród kilku modeli o różnej specyfikacji technicznej. Poniżej przedstawiamy je dokładniej.

HSM Securio c18 – 1,9 x 15 mm

Niszczarka ta tnie papier na ścinki i jednocześnie można załadować do niej 80g papieru (około 6-7 kartek A4). W modelu tym znajduje się wcięcie o szerokości 230 mm oraz kieszeń tnąca o wymiarach 1,9 x 15 mm. Poziom hałasu generowany przez tą niszczarkę waha się między 55-58 dB, a jej waga wynosi 11 kilogramów. Pojemnik na ścinki jest w stanie pomieścić do 25 litrów odpadów. Niszczarka posiada wysokiej jakości zabezpieczenia oraz automatyczny system stopu i startu. Osiąga moc 360 W i posiada dodatkowe zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz nie jest przygotowana do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę. W związku z tym dobrze sprawdzi się w mniejszych biurach oraz w pracy z domu.

HSM Securio c18 – 3,9 x 30 mm

Model ten różni się od wcześniejszego tym, że umożliwia wkład do 8-9 kartek papieru A4. Ponadto ma nieco niższy poziom bezpieczeństwa oraz znacznie szerszą kieszeń na papier. Szerokość cięcia w tym modelu wynosi 3,9 x 30 mm. Pozostałe parametry są tożsame z wcześniej opisanym modelem.

HSM Securio c18 – 3,9 mm

To jeden z flagowych modeli w przypadku niszczarki osobistej do dokumentów HSM Securio c18. W tym wariancie kartki są cięte na paski, a do urządzenia można jednocześnie załadować nawet 13-15 kartek. Ten model ma wysoki poziom bezpieczeństwa, a szerokość cięcia wynosi tu 3,9 mm. Model ten jest również nieco lżejszy, ponieważ waży 10 kilogramów. W pozostałych parametrach technicznych niszczarki te się nie różnią.

HSM Securio c18 – 5,8 mm

To ostatni z popularnych modeli niszczarek HSM Securio c18. W tym wypadku również kartki cięte są na paski i jednocześnie w podajniku można umieścić ich nawet 17-19 sztuk. Szerokość cięcia wynosi 5,8 mm, a poziom bezpieczeństwa jest taki sam jak w modelu 3,9 mm. Tu również waga niszczarki wynosi 10 kilogramów, dlatego pod względem technicznym jest ona bardzo podobna do wcześniej opisywanego wariantu.

Dlaczego warto mieć niszczarkę pod ręką?

Niszczarka to przede wszystkim bardzo wydajne i wygodne w użytkowaniu urządzenie biurowe. Dzięki niej dużo łatwiej jest zachować porządek oraz można mieć pewność, że dokumenty z wrażliwymi danymi lub nieaktualnymi ofertami i błędami, będą skutecznie utylizowane. Jeżeli nie masz jeszcze niszczarki w swoim biurze lub domu, warto zastanowić się nad jej zakupem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *