Type to search

Prezerwatywy Durex – wybierz coś dla siebie

Dobra prezerwatywa umila stosunek i zapewnia bezpieczeństwo partnerom. Pomaga w spontanicznych relacjach i stałych związkach, chociażby do pokonania barier przed seksem oralnym. Durex to jedna z najpopularniejszych marek prezerwatyw w Polsce i na świecie z bardzo ciekawymi rozwiązaniami dla osób aktywnych seksualnie.

Charakterystyka najciekawszych rozwiązań

  1. Durex Extra Safe – grube bezpieczeństwo

To jeden z grubszych kondomów spotykanych na rynku zapewniający wysoki poziom ochrony podczas stosunku. Marka Durex postarała się o to, żeby grubość gumki nie zabrała przyjemności z uprawiania seksu. To doskonały zakup dla osób uwielbiających szybkie zbliżenia z nowymi partnerami. Na prezerwatywie znajduje się silikonowy lubrykant ułatwiający penetrację. Grubszy lateks u wielu mężczyzn zapewnia większy komfort psychiczny. Taki kondom rzadko się zsuwa i nie wymaga poprawiania, nawet po nagłej zmianie pozycji.

  1. Durex Performa – dłuższy stosunek dla zestresowanych

To prezerwatywy przydatne mężczyznom, którzy z różnych powodów szybko kończą. Lateks od wewnątrz pokrywa przebadany dermatologicznie środek przedłużający stosunek. Opakowanie sprawdzi się przy problemach z wytryskiem i zapewni dłuższą satysfakcję. Partnerka nie musi nawet o tym wiedzieć. Środek nie przechodzi z prezerwatywy na inne części ciała. Warto nakładać kondoma tylko na w pełni zdrowego członka, na którym nie widać żadnych podrażnień.

  1. Durex Real Feel – druga skóra, większa intymność

Prezerwatywy, w których marka Durex odeszła od lateksu na rzecz większego czucia przy stosunku. Sprawdzają się doskonale, jeżeli mężczyzna posiada uczulenie na lateks, albo nie lubi standardowych form zabezpieczenia, szuka czegoś nowego. Materiał nielateksowy zapewnia podobny poziom bezpieczeństwa, ale doznaniami zbliża się już do ideału. Miękkość produktu medycznego spodoba się każdej kobiecie.

  1. Durex pleasuremax – dodatkowa stymulacja dla kobiety

Prezerwatywy zaprojektowane z myślą o pobudzeniu kobiety, ponieważ posiadają dodatkowe wypustki oraz prążki sprawdzające się w głębokiej stymulacji. Na takim zbliżeniu zyskuje i kobieta i mężczyzna, dzięki zupełnie nowym doznaniom. Prezerwatywa przypomina naturalny wibrator. Przeznaczona głównie do stosunku waginalnego, a nie do seksu oralnego.

  1. Prezerwatywy smakowe – przełamanie z seksem oralnym

Durex zapewnia również tanie gumki smakowe umożliwiające przełamanie barier w seksie oralnym. Smak czekoladowy, miętowy, coca cola, mięta to tylko niektóre z ciekawszych przykładów. Dodatek smakowy może podrażniać okolice intymne, ale w grze wstępnej sprawdzi się znakomicie.

Przetestuj i dopasuj najlepszy dla siebie i partnerki model

Dopasowanie prezerwatywy to naprawdę ciekawe zadanie. Nie chodzi już tylko o zabezpieczenie partnerów, ale o znaczące pobudzenie, przełamanie barier, zyskanie większego komfortu psychicznego. Prezerwatywy służą nawet mężczyznom uczulonym na lateks, więc nikt nie ma już wymówki, żeby się nie chronić przed chorobami i nieplanowaną ciążą. Testowanie różnych opakowań to najlepszy pomysł i daje dużo satysfakcji w życiu łóżkowym.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *