Type to search

Brak pomysłów na dzień dziecka? Odwiedź galerię Krupówki 40!

Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami. Bez względu na to, czy jesteś turystą, który przebywa w Zakopanem z dziećmi, czy mieszkasz w stolicy polskich Tatr, bardzo często brakuje Ci czasu, aby szukać specjalnych atrakcji, dla swoich dzieci. Na szczęście, jeśli cierpisz na kompletny brak pomysłów na dzień dziecka, możesz wybrać się do miejsca, gdzie znajdziesz wszystko, co jest tak bardzo potrzebne, aby zapewnić radość najmłodszym. Miejscem tym jest Centrum Handlowe Krupówki 40.

Krupówki 40, czyli wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego

Atrakcji dla dzieci w Zakopanem jest sporo, jednak to jedno miejsce wyróżnia się zdecydowanie na mapie miasta. Krupówki 40 są centrum handlowym, które znajduje się na jednym z najbardziej znanych ulic Zakopanego. Co ważne dla Ciebie jako rodzica, oprócz sklepów różnych popularnych marek, jest tam możliwość rozrywki dla najmłodszych. Dzieci będą mogły spędzić czas w Muzeum Szczęścia, odwiedzić Galerię Figur Stalowych, lub strefę Game Planet. Po wszystkim na terenie galerii można udać się na wspólny obiad. Jeśli masz coś ważnego do załatwienia, dzieci możesz oddać po opiekę animatorek, które zajmą się pociechami do Twojego powrotu.

Bajkowe figury ze stali

Galeria Figur Stalowych pozwoli Wam spotkać bohaterów ulubionych bajek, którzy są wykonani ze złomu stalowego pochodzącego z recyklingu. Oprócz tego spotkacie tam mnóstwo innych ciekawych postaci. Będą tam politycy, zwierzęta oraz gwiazdy świata muzyki. Wizyta w Galerii Figur Stalowych jest świetną atrakcją nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Game Planet, czyli co to za dzień dziecka bez gier?

Po wizycie w galerii figur kolejnym miejscem, gdzie możesz poszukać atrakcji dla dzieci w Zakopanem, jest salon gier Game Planet, który również znajduje się na terenie Centrum Handlowego Krupówki 40. Salon jest wyposażony w wiele gier zręcznościowych i symulatorów dla najmłodszych. Dla trochę starszych przygotowano stoły do gry w bilard. Salon Game Planet w galerii Krupówki 40, są kolejnym miejscem, gdzie jako rodzic możesz spędzić czas wspólnie ze swoimi pociechami.

Jak uszczęśliwić dziecko?

Czy szczęście może mieć swoje muzeum? Jak się okazuje, tak. Jedną z najciekawszych atrakcji dla dzieci w Zakopanem jest Be Happy Museum. Dla dzieci wizyta w tym miejscu będzie niezapomnianym przeżyciem. Basen z piankami Marshmallow, magiczny jednorożec, bananowa huśtawka, czy dziesiątki kolorowych scen do robienia sobie zdjęć, to tylko jedne z wielu atrakcji, jakie czekają na dzieci w każdym wieku, w muzeum szczęścia.

Po harcach pora na posiłek

Po dniu pełnym atrakcji warto się posilić i wypić dobrą kawę. Na szczęście będąc w CH Krupówki 40, nie musisz daleko szukać. Wystarczy, że ze swoimi pociechami udasz się na ostatnie piętro centrum handlowego, aby tam z widokiem na Tatry, w restauracji Góralski Browar, zjeść smaczny posiłek i wypić dobrą kawę. Oczywiście deser, jest zakupem obowiązkowym. Jeśli wolisz zjeść samemu albo dzieci nie mają ochoty na posiłek, możesz udać się do restauracji, a najmłodsi zaś na 2 piętrze CH mają specjalną strefę zabaw, w której w bezpiecznych warunkach mogą dokazywać do woli.

Brak pomysłów na dzień dziecka? Odwiedź galerię Krupówki 40

Zakopane to nie tylko góry. Na Krupówkach jest wyjątkowe miejsce, gdzie możesz spędzić wspólnie fantastyczny czas z dzieci w dniu ich święta. Atrakcji dla dzieci w Zakopanem znajdziemy bez liku, warto jednak, aby nie wymagały one dużych nakładów logistycznych, a cała zabawa i czerpanie radości przez dzieci odbywało się w kontrolowanych warunkach. Centrum Handlowe Krupówki 40 jest sercem dobrej i bezpiecznej zabawy dla najmłodszych. Zabawy która zawsze odbywa się w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *