Type to search

Top 5 lamp z abażurem

Niektóre elementy praktycznego wystroju wnętrza cieszą się od wielu dekad dużą popularnością. Jednym z nich jest niewątpliwie lampa z abażurem. Jej umieszczenie świadczy o dobrym guście i elegancji, które potrafią być docenione. Ponadto generują one przyjemne dla oka światło, które dobrze oświetla różnego rodzaju pomieszczenia.

Lampa wisząca z abażurem jest możliwa do zakupu za pośrednictwem Internetu. Jest to niewątpliwie wygodne rozwiązanie, dlatego też warto zapoznać się 5 topowymi ofertami internetowymi lamp z abażurem.

Zuma Line Magnolia

Zacząć można od lampy cechującej się przede wszystkim swoją oryginalnością. Jest nią lampa wisząca Zuma Line Magnolia RLD94017-5A. Wyróżnia ją chromowanie i przezroczysty materiał oraz moc znamionowa 5x40W. Jej wymiary to 1100 mm (wysokość) i 480 mm (szerokość). Taka wielkość oraz moc tej lampy gwarantują, że dobrze sprawdzi się ona w większych pomieszczeniach.

Eglo Maserlo

Następną popularną lampą wiszącą z abażurem jest Eglo Maserlo 31613, posiadająca kolory w barwach zloty-cappucino. Posiada ona moc znamionową  2x60W. Co istotne, w lampie tej występuje możliwość regulacji długości zawieszenia. Sama austriacka marka Eglo gwarantuje z kolei dobrą jakość wykonania swoich produktów.

Aldex Chocco 

Kolejną godną uwagi lampą z abażurem jest Aldex Chocco 933E o mocy znamionowej 3x40W. Składa się ona z trzech mały abażurów oraz jest wykonana z czarnego metalu połączonego z tkaniną. Mimo okazałego wyglądu, cechuje się komfortowymi wymiarami 500×540 mm.

Zuma Line Artemida

Lampa wisząca z abażurem Zuma Line Artemida 5x42W G9 RLD92193-5 wyróżnia się swoim białym kolorem oraz przemyślanym wzornictwem. W typowy dla firmy Zuma Line łączy w sobie wyszukaną estetykę z funkcjonalnością. Moc znamionowa tej lampy wynosi 5x42W i gwarantuje dobre, ciepłe oświetlenie.

Nowodvorski Modena

Na zakończenie wymienić warto lampę Nowodvorski 4014. Cechuje się ona nowoczesnością, nawiązującą jednak do klasycznych wzroców. Jest wykonana ze stali chromowanej, a czarny abażur materiałowy zdobią liczne kryształki akrylowe. Moc tej lampy wynosi 1x60W.

Szeroki wybór

Jak widać na powyższych przykładach, wybór lampy wiszącej z abażurem jest bardzo szeroki. Stanowi to niezaprzeczalną zaletę. Można dzięki temu wybrać lampę odpowiednią do posiadanych preferencji oraz taką, która doskonale wkomponuje się w przestrzeń danego pomieszczenia.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *