Type to search

Jędrne i kształtne pośladki od zaraz

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnić pośladki i zyskać krągłą pupę? Accent Prime to zabieg, który Ci w tym pomoże. Działa cuda.

Jak działa Accent Prime?

Najwyższej klasy zabieg, jakim jest Accent Prime odbywa się przy użyciu platformy wyposażonej w kilka głowic umożliwiających modelowanie, wyszczuplenie ciała oraz redukcję cellulitu. Poprawia napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje częstotliwość fal radiowych w technologii UniPolar, a także technologię ultradźwięków o działaniu poprzecznym. Komórki tłuszczowe nie mają z nimi szans. Są wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Technologia przynosi bardzo dobre efekty, dlatego każda profesjonalna klinika medycyny estetycznej ma ją w swojej ofercie.

Jak wygląda zabieg Accent Prime?

Zabieg jest bardzo skuteczny, pozwala uzyskać jędrne i kształtne pośladki. Głowica wyposażona w dużą końcówkę w postaci talerza działa skutecznie na spory obszar ciała, nawet 300 cm2. Zabieg trwa ok. 20 minut, a ultradźwięki w trakcie jego trwania rozkładają się równomiernie, dochodzi do rozgrzewania tkanek i niszczenia komórek tłuszczowych. Jest to jedyne tak skuteczne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać.

Działanie fal radiowych w przypadku tego zabiegu jest głębsze niż w innych dotychczas stosowanych zabiegach. Unikalna kombinacja ciepłych oraz zimnych ultradźwięków pomaga osiągnąć zadowalające efekty w krótszym czasie.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Accent Prime?

Zabieg Accent Prime można przeprowadzić na różnych głębokościach skóry, zapewnia to osiąganie kontrolowanych efektów, większą skuteczność. Obszary zabiegowe w żaden sposób nie pozostają naruszone, co jest dodatkowym atutem. Klinika medycyny estetycznej gwarantuje, że zabieg jest całkowicie bezpieczny, dlatego może być wykonywany na każdym obszarze ciała, nawet na twarzy.

Łączenie technologii, które odbywa się w ramach tego zabiegu pomaga w uzyskaniu rezultatów szybciej, a ilość serii zabiegowych można zredukować do minimum. Ponadto, efekty zabiegu utrzymują się przez dłuższy czas. Klientki mogą cieszyć się z pełnego komfortu w trakcie trwania tego zabiegu, wbudowany w głowice system chłodzenia chroni przed odczuciami bólowymi. Zapewnia to pełen komfort, który powinno się odczuwać w trakcie wszystkich zabiegów medycyny estetycznej.

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że Accent Prime nie wywołuje skutków ubocznych ani niepożądanych reakcji.

Kto w szczególności powinien zdecydować się na zabieg Accent Prime?

Zabieg jest szczególnie polecany w przypadku problemów z cellulitem i chęci uzyskania jędrnych, kształtnych pośladów. Możesz po tym zabiegu pozbyć się obwisłej skóry oraz rozstępów. Uzyskasz pupę jak marzenie, której będzie Ci zazdrościł każdy. Gdy do kliniki zgłasza się pacjentka mająca problem z tym obszarem ciała, zawsze polecany jest jej zabieg Accent Prime. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, z czasem rozpoczyna się odnowa włókien kolagenowych. Pełne rezultaty są natomiast widoczne po upływie 3-6 miesięcy.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *