Type to search

Jak szybko pozbyć się cellulitu z ud i pośladków?

Cellulit ud i pośladków doskwiera wielu kobietom i może wystąpić zarówno u młodych, jak i starszych pań. Jednak dzisiejsza medycyna estetyczna doskonale radzi sobie z tym problemem i oferuje nowoczesne, a zarazem skuteczne rozwiązania. Czym jest cellulit oraz endermologia LPG Aliance?

Czym jest cellulit?

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, a także zmiany w tkance podskórnej. Stan ten najczęściej dotyka uda, pośladki, brzuch czy przedramiona. Podstawowym objawem są charakterystyczne grudki oraz nierówności. Stanowią je powiększone komórki tłuszczowe, które uciskają naczynia limfatyczne i krwionośne. Wówczas pogarsza się krążenie krwi oraz przemiana materii w komórkach, a te znacznie mniej efektywnie przyswajają tlen oraz składniki odżywcze, a w dodatku słabo wydalają toksyny. Resztki te tworzą właśnie cellulit, zalegając w tkankach.

Przyczyny powstawania cellulitu mogą być różne. To np. nadwaga, stres, brak wystarczającej ilości ruchu, nadmiar pracy, wysoka ilość węglowodanów i soli w diecie czy częste spożywanie wysoce przetworzonej żywności. Problem może również tkwić w ubiorze. Powstawaniu cellulitu sprzyja zbyt ciasna garderoba czy noszenie butów na wysokich obcasach, co utrudnia właściwą cyrkulację krwi.

Jak wyeliminować cellulit z ud i pośladków?

Wśród nowoczesnych i efektywnych zabiegów bardzo wysokim uznaniem cieszy się endermologia LPG Aliance. Takie rozwiązanie polega na intensywnej i szybkiej stymulacji tkanek i jest bardzo komfortowe dla pacjentek. Proces ten redukuje miejscowo tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę przy jednoczesnej stymulacji produkcji naturalnego kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny.

Jeżeli zabieg będzie wykonywany w renomowanym studiu kosmetologii i medycyny estetycznej, efekty widoczne będą już po jednej wizycie. Wówczas każda z pań będzie mogła liczyć na odmłodzenie skóry, zwiększenie sprężystości oraz oczywiście redukcję nieestetycznego cellulitu. To doskonała propozycja dla wszystkich pań, które pragną przez długie lata cieszyć się wspaniałym wyglądem skóry. Zdecydowanie warto zapoznać się ze szczegółami zabiegu i omówić je z doświadczonym ekspertem.

Mowa więc o uniwersalnym i skutecznym rozwiązaniu, które pomogło już wielu paniom w różnym wieku. Zabieg stał się więc bardzo popularny i stosowany jest przez kobiety na całym świecie. To najlepsza rekomendacja!

Przeciwskazania do wykonania zabiegu

Zabieg endermologii LPG Aliance jest w pełni bezpieczny, jeżeli nie występują przeciwwskazania. Należą do nich żylaki, przepuklina, zapalenie żył, uszkodzenia skóry, choroby nowotworowe czy infekcje skórne w polu zabiegowym.

Warto zaznaczyć, że zabieg może być wykonany u pań w ciąży. Ponadto można go przeprowadzić przy pominięciu blizn, implantów, kolczyków czy wydatnych pieprzyków. Wszelkie wątpliwości należy zawsze wyjaśnić z lekarzem, a także skonsultować je z ekspertami ze studia kosmetologii i medycyny estetycznej.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *