Type to search

Jakie preparaty do mezoterapii mikroigłowej wybrać?

Mezoterapia mikroigłowa, czyli sposób na nawilżenie i odżywienie skóry bez ingerencji skalpela cieszy się sporym zainteresowaniem wśród pacjentek. Doskonały efekt  zabiegu tego typu gwarantują preparaty ze składnikami takimi jak kolagen, kwas hialuronowy czy też skoncentrowane mieszanki witamin. W tym wpisie zostały zawarte popularne preparaty do mezoterapii mikroigłowej, które znajdują się w niejednej profesjonalnej klinice medycyny estetycznej.

Mezoterapia – komu należy polecać ten zabieg?

Uniwersalny charakter mezoterapii sprawia, że z tego typu zabiegu może skorzystać praktycznie każdy pacjent. Takie rozwiązanie wskazane jest dla osób ze skórą suchą, zmęczoną i pozbawioną blasku. Mezoterapia przypadnie również do gusty pacjentom borykającym się z przebarwieniami skóry a także widocznymi bliznami w okolicach twarzy. Zabieg ten można zastosować nie tylko na skórze twarzy, ale również na brzuchu, celem redukcji blizn po rozstępach a także widocznego cellulitu.

Skuteczna mezoterapia – jakie produkty wybrać?

Chcąc zaproponować klientowi satysfakcjonujące efekty  zabiegu, warto zdecydować się na preparaty z wyższej półki. Poniżej zostały zebrane trzy popularne preparaty przeznaczone do zabiegu mezoterapii mikroigłowej, stosowane w profesjonalnych klinikach medycyny estetycznej.

ELL HAIR DNA

Żel z kwasem hialuronowym i peptydami został stworzony z myślą o zabiegach trychologicznych. Obecność stymulatora tkankowego gwarantuje skuteczną rewitalizację i stymulację skóry głowy, a także zapewnia ogólną poprawę stanu w tej okolicy. Dzięki odpowiedniej dawce peptydów, preparat wspomaga walkę z procesem łysienia, a także przyspiesza porost włosów. Preparat będzie doskonały rozwiązaniem dla pacjentów borykających się z alopecią, przerzedzeniem i wypadaniem włosów, łysieniem androgenowym, a także polekowym. Dodatkowo doskonale wspiera regenerację włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi.

ELL EYE DNA

Następna propozycja tego samego producenta to preparat przeznaczony do stymulacji i regeneracji skóry powiek. Skoncentrowana dawka kwasu hialuronowego oraz polinukleotydów sprawia, że po aplikacji możliwe jest nie tylko niwelowanie cieni pod oczami. Preparat do mezoterapii doskonale radzi sobie również ze spłycaniem zmarszczek oraz przyczynia się do biostymulacji skóry. Gładkość w okolicy doliny łez, efekt nawilżenia i promienności skóry – wszystkie tego typu rezultaty można uzyskać stosując Ell Eye DNA.

ELL STIMULATE DNA

Producent Ell cieszy się dość sporą popularnością nie tylko z uwagi na wygodę aplikacji. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości mieszanki składników, preparaty wykazują się długofalowym i jednocześnie bezpiecznym działaniem u różnego typu pacjentów. Nie inaczej jest w przypadku żelu z kwasem hialuronowym i polinukleotydami, przeznaczonymi do korekcji skóry twarzy. Optymalna dawka składników aktywnych jest odpowiedzialna za pobudzenie fibroblastów, a także odnowę struktur białkowych skóry. Efektem stosowania preparatu jest spłycenie zmarszczek, nawilżenie a także pobudzenie do odnowy skóry. Preparat można stosować zarówno na twarzy, jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *